ZÁPAS
10.07.17 | 2. kolo kval. | Pilar Astigarraga Harper | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-3 | Cantanhede | koberec |
ŠTATISTIKY
Španielsko
19.10.01, 22 rokov
19.10.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Pilar Astigarraga Harper vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Vzájomné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 El | tvrdý |
10.07.17 | 2. kolo kval. | Pilar Astigarraga Harper | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Cantanhede | koberec |
Pilar Astigarraga Harper form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Pilar Astigarraga Harper - posledné zápasy
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Renata Gregorutti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Betina Buris | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Lena Lutzeier | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - skreč | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | detail zápasu |