ZÁPAS
13.06.16 | 1. kolo | Piia Suomalainen | Kristyna Hrabalova | 3-6, 6-3, 7-65 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Piia Suomalainen | Kristyna Hrabalova | |
1. podanie % | 83/108 (77%) | 60/105 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/83 (60%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/25 (36%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 50/105 (48%) | 49/108 (45%) |
Vyhrané body celkom | 109/213 (51%) | 104/213 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
03.04.96, 27 rokov
19 426 $
03.04.96, 27 rokov
19 426 $
Piia Suomalainen vs. Kristyna Hrabalova - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 1. kolo | Piia Suomalainen | Kristyna Hrabalova | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Piia Suomalainen form & Kristyna Hrabalova form
Piia Suomalainen - posledné zápasy
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Sydney Berlin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-2, - Piia Suomalainen - skreč | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Alina Kozaeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.18 štvrťfinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Iman Garshong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Eva Kolarovska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Taylor Dean | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Antal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Redding - tvrdý | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Lauren Marker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Julia Fisch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Kristyna Hrabalova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |