ZÁPAS
22.07.16 | štvrťfinále | Piia Suomalainen | Katharina Hering | 6-1, 4-6, 6-2 | Tampere | antuka |
ŠTATISTIKY
Piia Suomalainen | Katharina Hering | |
1. podanie % | 57/78 (73%) | 63/103 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/57 (56%) | 33/63 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 53/103 (51%) | 35/78 (45%) |
Vyhrané body celkom | 96/181 (53%) | 85/181 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Piia Suomalainen vs. Katharina Hering - Vzájomné zápasy
29.07.16 | štvrťfinále | Piia Suomalainen | Katharina Hering | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
22.07.16 | štvrťfinále | Piia Suomalainen | Katharina Hering | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Tampere | antuka |
Piia Suomalainen form & Katharina Hering form
Piia Suomalainen - posledné zápasy
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Sydney Berlin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-2, - Piia Suomalainen - skreč | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Alina Kozaeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.18 štvrťfinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Iman Garshong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Eva Kolarovska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Taylor Dean | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Antal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Redding - tvrdý | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Lauren Marker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Julia Fisch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Katharina Hering - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |