ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Pia Lovric | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Pia Lovric | Sara Lanca | |
1. podanie % | 48/71 (68%) | 37/48 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/48 (54%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/23 (65%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 30/71 (42%) |
Vyhrané body celkom | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
Pia Lovric | 4-1 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP] | ||
4-2 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pia Lovric | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pia Lovric | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sara Lanca | |
Pia Lovric | 2-0 | |
3-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pia Lovric | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pia Lovric vs. Sara Lanca - Vzájomné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Pia Lovric | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Pia Lovric form & Sara Lanca form
Pia Lovric - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Sara Lanca - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |