Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
13.03.97, 27 rokov
13.03.97, 27 rokov
Pia Cuk vs. Tamara Tomic - Vzájomné zápasy
05.06.17 | 1. kolo kval. | Pia Cuk | Tamara Tomic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Pia Cuk form & Tamara Tomic form
Pia Cuk - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.04.19 štvrťfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.19 semifinále | vs. Victoria Kan | - | detail zápasu | |
01.03.19 štvrťfinále | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Tamara Tomic - posledné zápasy
Rome - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarra Ata | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Natalia Nikolopoulou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Manon Peral | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Neja Sotosek | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-3, - Tamara Tomic - skreč | detail zápasu | |
Palic - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Gogol | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Jovana Jankovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Jana Jais | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.16 1. kolo | vs. Anastassia Pantelic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Nina Marjanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Marina Previsic | Marina Previsic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Mia Mijatovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Alice Amendola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.04.16 2. kolo | vs. Sandra Zaniewska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.16 1. kolo | vs. Boba Kotlica | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Julyette Steur | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.16 kvalifik. | vs. Paulina Wulcan | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Nika Kukharchuk | 1-6, 1-6 | detail zápasu |