Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
07.12.96, 27 rokov
07.12.96, 27 rokov
Pia Cuk vs. Sarlota Cesnekova - Vzájomné zápasy
11.08.14 | 1. kolo | Pia Cuk | Sarlota Cesnekova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | Brcko | antuka |
Pia Cuk form & Sarlota Cesnekova form
Pia Cuk - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.04.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.04.19 štvrťfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.19 semifinále | vs. Victoria Kan | - | detail zápasu | |
01.03.19 štvrťfinále | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Sarlota Cesnekova - posledné zápasy
Fort De - tvrdý | ||||
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Sarah Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
07.12.15 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Valentina Mariotto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.15 kvalifik. | vs. Vendula Zovincova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Frederikke Svarre | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.15 kvalifik. | vs. Sofie Bomark Syversen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.15 štvrťfinále | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Michaela Boev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Katharina Herpertz | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Lucie Prochazkova | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Christina Baer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Jennifer Zerbone | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
21.09.15 2. kolo | vs. Iva Primorac | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-4, - Sarlota Cesnekova - skreč | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Debora Emanuela Scurt | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.15 kvalifik. | vs. Deniza Marcinkevica | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 kvalifik. | vs. Anna Zaja | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Christina Oberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Milena Grodzki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Jennifer Zerbone | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
02.02.15 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.14 2. kolo | vs. Saray Sterenbach | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.14 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-0 | detail zápasu |