Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
04.08.97, 26 rokov
04.08.97, 26 rokov
Pia Cuk vs. Anamarija Stevanovic - Vzájomné zápasy
12.08.13 | 2. kolo kval. | Pia Cuk | Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Brcko | antuka |
Pia Cuk form & Anamarija Stevanovic form
Pia Cuk - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.04.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.04.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.04.19 štvrťfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.19 semifinále | vs. Victoria Kan | - | detail zápasu | |
01.03.19 štvrťfinále | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Anamarija Stevanovic - posledné zápasy
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Marjanovic | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Serena Gugnali | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Greta Arn | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Lavinia Savu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Jana Tanevska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Bojana Markovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Prosenjak | 7-68, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 0-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 0-6, 1-6 | detail zápasu |