ZÁPAS
21.04.14 | 1. kolo | Petra Uberalova | Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 1-6, 6-1 | Chiasso | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petra Uberalova vs. Valentyna Ivakhnenko - Vzájomné zápasy
21.04.14 | 1. kolo | Petra Uberalova | Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Chiasso | antuka |
Petra Uberalova form & Valentyna Ivakhnenko form
Petra Uberalova - posledné zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 0-1, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
19.07.16 1. kolo | vs. Eva Nyikos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
09.07.16 semifinále | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.16 štvrťfinále | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.16 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Mila Popivoda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-1, 6-74, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.03.16 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-4, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.16 semifinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-2, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
26.02.16 štvrťfinále | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.16 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.16 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.16 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Inci Ogut | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
13.01.16 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Doroteja Eric | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
24.08.15 2. kolo | vs. Charlotte Klasen | 2-6, 0-3, - Petra Uberalova - skreč | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo | vs. Jil Nora Engelmann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
17.08.15 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
17.08.15 semifinále | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.15 štvrťfinále | vs. Alice Matteucci | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo | vs. Barbora Stefkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Anna Vrbenska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.15 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Valentyna Ivakhnenko - posledné zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
11.08.21 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.19 semifinále | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.19 štvrťfinále | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |