Rusko
27.12.97, 26 rokov
27.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
27.02.94, 30 rokov
27.02.94, 30 rokov
Alena Mashtakova vs. Petra Pokorna - Vzájomné zápasy
17.11.14 | 1. kolo kval. | Petra Pokorna | Alena Mashtakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sousse | tvrdý |
Alena Mashtakova form & Petra Pokorna form
Alena Mashtakova - posledné zápasy
Sousse - tvrdý | ||||
24.11.14 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
27.10.14 kvalifik. | vs. Mariya Sukhareva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hluboka Nad - antuka | ||||
15.09.14 kvalifik. | vs. Radka Buzkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.14 kvalifik. | vs. Dejana Raickovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Kristyna Rouckova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Petra Pokorna - posledné zápasy
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Bencova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.17 kvalifik. | vs. Hristina Djokic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Cognard | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Sandy Marti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Marialuisa Zirilli | 7-63, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Abbie Myers | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
25.01.16 kvalifik. | vs. Giulia Pairone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Sarah Lee | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
12.01.16 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.16 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 2-0, Anne-Sophie Morandais - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.03.15 1. kolo kval. | vs. Dalila Said | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.02.15 kvalifik. | vs. Muge Topsel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Petra Granic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
24.11.14 kvalifik. | vs. Chiara Quattrone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.14 1. kolo kval. | vs. Yosr Elmi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Alena Mashtakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.14 kvalifik. | vs. Yosr Elmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
10.11.14 kvalifik. | vs. Morgane Michiels | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Claudia Franze | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Duino Aurisina - antuka | ||||
18.08.14 kvalifik. | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Greta Mokrousova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Phenomena Radovcic | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu |