ZÁPAS
15.06.16 | 2. kolo | Petra Krejsova | Diana Sumova | 6-2, 7-5 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Petra Krejsova | Diana Sumova | |
1. podanie % | 31/56 (55%) | 41/55 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/31 (77%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/55 (47%) | 17/56 (30%) |
Vyhrané body celkom | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petra Krejsova vs. Diana Sumova - Vzájomné zápasy
15.06.16 | 2. kolo | Petra Krejsova | Diana Sumova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Petra Krejsova form & Diana Sumova form
Petra Krejsova - posledné zápasy
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-3, 3-6, 0-3, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
30.06.18 semifinále | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.18 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 0-2, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 2-3, - Petra Krejsova - skreč | detail zápasu |
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |