ZÁPAS
11.09.20 | štvrťfinále | Petia Arshinkova | Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | W15 Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
Petia Arshinkova | Ozlem Uslu | |
1. podanie % | 35/56 (63%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/35 (60%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/21 (57%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané body celkom | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ozlem Uslu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ozlem Uslu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ozlem Uslu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ozlem Uslu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petia Arshinkova vs. Ozlem Uslu - Vzájomné zápasy
11.09.20 | štvrťfinále | Petia Arshinkova | Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Petia Arshinkova form & Ozlem Uslu form
Petia Arshinkova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Ozlem Uslu - posledné zápasy
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.22 kvalifik. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 kvalifik. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.01.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.21 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
16.12.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.21 štvrťfinále | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | detail zápasu |