ZÁPAS
09.09.19 | kvalifik. | Petia Arshinkova | Mira Antonitsch | 1-6, 6-4, 10-7 | W25 St. | antuka |
ŠTATISTIKY
Petia Arshinkova | Mira Antonitsch | |
1. podanie % | 45/58 (78%) | 43/70 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/45 (49%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/13 (31%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 34/70 (49%) | 32/58 (55%) |
Vyhrané body celkom | 60/128 (47%) | 68/128 (53%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 1-2 | |
1-3 | Mira Antonitsch | |
1-5 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-6 |
2 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Mira Antonitsch | |
Petia Arshinkova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-3 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 1-3 | |
1-4 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-4 | Mira Antonitsch | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Petia Arshinkova | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 1-0, 4-0, 4-1, 4-2, 6-2, 7-2, 7-3, 7-4, 7-6, 7-7 | ||
10-7 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Petia Arshinkova vs. Mira Antonitsch - Vzájomné zápasy
09.09.19 | kvalifik. | Petia Arshinkova | Mira Antonitsch | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | W25 St. | antuka |
12.07.18 | 2. kolo | Petia Arshinkova | Mira Antonitsch | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Petia Arshinkova form & Mira Antonitsch form
Petia Arshinkova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Mira Antonitsch - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - skreč | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.08.20 finále | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.20 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 štvrťfinále | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detail zápasu |