Švajčiarsko
22.09.00, 23 rokov
22.09.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Liv Drolshammer vs. Petia Arshinkova - Vzájomné zápasy
15.02.18 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Liv Drolshammer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Liv Drolshammer form & Petia Arshinkova form
Liv Drolshammer - posledné zápasy
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Laura Tinello | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.02.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Sophie Walzl | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Imen Abid | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Sibel Demirbaga | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Petia Arshinkova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |