ZÁPAS
11.07.16 | 2. kolo kval. | Pernilla Mendesova | Martina Colmegna | 6-4, 6-2 | Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pernilla Mendesova vs. Martina Colmegna - Vzájomné zápasy
11.07.16 | 2. kolo kval. | Pernilla Mendesova | Martina Colmegna | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Olomouc | antuka |
Pernilla Mendesova form & Martina Colmegna form
Pernilla Mendesova - posledné zápasy
Brno - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.18 semifinále | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 7-66, 6-75 | detail zápasu | |
09.02.18 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.18 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.18 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Jankovska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.17 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.17 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Nastja Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.17 štvrťfinále | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Natalie Proese | 7-64, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 2-0, Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Slovakova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Nicole Rottmann | 6-2, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
12.02.17 finále | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-72, 7-64 | detail zápasu | |
11.02.17 semifinále | vs. Vendula Zovincova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Martina Colmegna - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu |