ZÁPAS
08.07.18 | 1. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Teodora Djordjevic | 6-0, 6-0 | Amstelveen | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
06.01.00, 24 rokov
06.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
07.11.95, 28 rokov
07.11.95, 28 rokov
Perla Nieuwboer vs. Teodora Djordjevic - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Teodora Djordjevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Perla Nieuwboer form & Teodora Djordjevic form
Perla Nieuwboer - posledné zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - skreč | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Teodora Djordjevic - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Gimla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Tagliente | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Malin Leysen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.05.18 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Sina Haas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Cecilia Pattacini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Cecilia Pattacini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Martina Frantova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Natalija Popovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Marija Jovicic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Alena Weiss | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Teona Velkoska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Radmila Djordjevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Claudia Papi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Alice Balducci | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
13.04.15 1. kolo | vs. Aminat Kushkhova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.04.15 kvalifik. | vs. Emna Fahmia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Jovana Antonijevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Jovana Bogicevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Radmila Djordjevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu |