ZÁPAS
22.06.15 | 1. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-1 | Breda | antuka |
ŠTATISTIKY
Holandsko
06.01.00, 24 rokov
06.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.08.00, 23 rokov
05.08.00, 23 rokov
Perla Nieuwboer vs. Elizaveta Zaritscaya - Vzájomné zápasy
22.06.15 | 1. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Breda | antuka |
Perla Nieuwboer form & Elizaveta Zaritscaya form
Perla Nieuwboer - posledné zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - skreč | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Elizaveta Zaritscaya - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Oleksandra Andrieieva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Adriana Tabares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Hedda Gurholt | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.16 kvalifik. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Daria Shelomentseva | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Vinja Lehmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Nina Van Oost | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 0-6, 1-6 | detail zápasu |