ZÁPAS
02.07.18 | kvalifik. | Perla Nieuwboer | Dewi Dijkman | 6-1, 6-2 | Den Haag | antuka |
ŠTATISTIKY
Perla Nieuwboer | Dewi Dijkman | |
1. podanie % | 22/38 (58%) | 25/51 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/22 (82%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/51 (63%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkom | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Dewi Dijkman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Perla Nieuwboer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Perla Nieuwboer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Perla Nieuwboer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Holandsko
06.01.00, 24 rokov
06.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
04.09.98, 25 rokov
04.09.98, 25 rokov
Perla Nieuwboer vs. Dewi Dijkman - Vzájomné zápasy
02.07.18 | kvalifik. | Perla Nieuwboer | Dewi Dijkman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Den Haag | antuka |
Perla Nieuwboer form & Dewi Dijkman form
Perla Nieuwboer - posledné zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - skreč | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Dewi Dijkman - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lena Delfosse | 3-6, 6-1, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Jovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, - Dewi Dijkman - skreč | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
02.12.18 kvalifik. | vs. Stephanie Kent | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Shahar Biran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Delien Kleinhans | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Anna Hosking | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Bianca Wolmarans | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
23.11.18 štvrťfinále | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Yasmine Wagner | 7-5, Yasmine Wagner - skreč | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Yarden Akler | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Isabelle Popma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detail zápasu |