INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eleni Kordolaimi vs. Pemra Ozgen - Vzájomné zápasy
15.12.17 | štvrťfinále | Pemra Ozgen | Eleni Kordolaimi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Eleni Kordolaimi form & Pemra Ozgen form
Eleni Kordolaimi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 štvrťfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Pemra Ozgen - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |