ZÁPAS
01.12.16 | štvrťfinále | Pemra Ozgen | Anna-Giulia Remondina | 7-62, 6-0 | Cordenons | koberec |
ŠTATISTIKY
Pemra Ozgen | Anna-Giulia Remondina | |
1. podanie % | 44/57 (77%) | 49/70 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/44 (73%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/70 (50%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkom | 74/127 (58%) | 53/127 (42%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pemra Ozgen vs. Anna-Giulia Remondina - Vzájomné zápasy
01.12.16 | štvrťfinále | Pemra Ozgen | Anna-Giulia Remondina | 7-62, 6-0 | detail zápasu | Cordenons | koberec |
Pemra Ozgen form & Anna-Giulia Remondina form
Pemra Ozgen - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Anna-Giulia Remondina - posledné zápasy
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Lara Salden | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Constance Sibille | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Carolina Bulatovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-76, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
03.05.18 štvrťfinále | vs. Anna Zaja | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 6-4, 2-4, Cindy Burger - skreč | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Ana Biskic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Mila Mejic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu |