INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Naomi Totka vs. Pei-Chi Lee - Vzájomné zápasy
21.09.17 | 2. kolo | Pei-Chi Lee | Naomi Totka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Naomi Totka form & Pei-Chi Lee form
Naomi Totka - posledné zápasy
Cairo - antuka | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, - Naomi Totka - skreč | detail zápasu | |
06.12.17 1. kolo | vs. Laura Sainsbury | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
26.11.17 finále | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.11.17 semifinále | vs. Leonie Kung | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.17 štvrťfinále | vs. Anastasia Pribylova | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.17 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.17 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Dakar - tvrdý | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Romy Koelzer | - | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Alise Cernecka | 7-63, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.17 1. kolo | vs. Eva Siska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.10.17 štvrťfinále | vs. Jule Niemeier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.17 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
13.10.17 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.17 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 7-66, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
06.10.17 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Maria Petrovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.17 1. kolo | vs. Martina Petrovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
29.09.17 štvrťfinále | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.17 2. kolo | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.17 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.09.17 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.17 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Pei-Chi Lee - posledné zápasy
W25 Tainan - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu |