ZÁPAS
07.09.19 | 1. kolo kval. | Peangtarn Plipuech | Xuliu Sun | 6-4, 6-2 | Nanchang | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Peangtarn Plipuech | Xuliu Sun | |
1. podanie % | 30/45 (67%) | 37/48 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/30 (83%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/15 (73%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 19/48 (40%) | 9/45 (20%) |
Vyhrané body celkom | 55/93 (59%) | 38/93 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 0 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0 | ||
Peangtarn Plipuech | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Peangtarn Plipuech | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Xuliu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Peangtarn Plipuech vs. Xuliu Sun - Vzájomné zápasy
07.09.19 | 1. kolo kval. | Peangtarn Plipuech | Xuliu Sun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Nanchang | tvrdý |
Peangtarn Plipuech form & Xuliu Sun form
Peangtarn Plipuech - posledné zápasy
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Antonia Schmidt | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-67, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Xuliu Sun - posledné zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |