ZÁPAS
20.04.19 | 1. kolo kval. | Peangtarn Plipuech | Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-4, 6-1 | Anning | antuka |
ŠTATISTIKY
Peangtarn Plipuech | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1. podanie % | 62/93 (67%) | 51/83 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/62 (63%) | 37/51 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/31 (52%) | 10/32 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 36/83 (43%) | 38/93 (41%) |
Vyhrané body celkom | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 12 |
Esá | 5 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Peangtarn Plipuech | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Peangtarn Plipuech | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Peangtarn Plipuech vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Vzájomné zápasy
20.04.19 | 1. kolo kval. | Peangtarn Plipuech | Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Anning | antuka |
Peangtarn Plipuech form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Peangtarn Plipuech - posledné zápasy
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Antonia Schmidt | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 7-67, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Sarah-Rebecca Sekulic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |