ZÁPAS
30.09.19 | kvalifik. | Pauline Wuarin | Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | W15 Santiago | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
21.12.93, 30 rokov
21.12.93, 30 rokov
Pauline Wuarin vs. Catalina Paz Arce Riquelme - Vzájomné zápasy
30.09.19 | kvalifik. | Pauline Wuarin | Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Santiago | antuka |
04.12.17 | 1. kolo kval. | Pauline Wuarin | Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santiago | antuka |
Pauline Wuarin form & Catalina Paz Arce Riquelme form
Pauline Wuarin - posledné zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.19 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Catalina Paz Arce Riquelme - posledné zápasy
W15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Pauline Wuarin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Melina Ferrero | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Neunteufel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Pascalle Thenoux Acuna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Caroline Furlaneto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Stephanie Petit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Fiorella Jerardino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Victoria Ayelen Segobia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.04.15 kvalifik. | vs. Yasmine Guimaraes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Pancha Aguilar Sepulveda Gisella | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Bruna Pacheco Chaves | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Barbara Osorio | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.11.12 1. kolo kval. | vs. Libi Mesh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Quillota - antuka | ||||
29.10.12 kvalifik. | vs. Luna Cagnoni | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.12 1. kolo | vs. Camila Andrea Roca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Sabina Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
15.10.12 kvalifik. | vs. Ailen Crespo Azconzabal | 0-6, 0-6 | detail zápasu |