ZÁPAS
29.04.18 | finále | Pauline Parmentier | Polona Hercog | 6-4, 3-6, 6-3 | Istanbul | antuka |
ŠTATISTIKY
Pauline Parmentier | Polona Hercog | |
1. podanie % | 43/83 (52%) | 47/76 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/43 (60%) | 23/47 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/40 (45%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 37/76 (49%) | 39/83 (47%) |
Vyhrané body celkom | 81/159 (51%) | 78/159 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pauline Parmentier | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pauline Parmentier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pauline Parmentier vs. Polona Hercog - Vzájomné zápasy
25.06.19 | 2. kolo | Polona Hercog | Pauline Parmentier | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | Eastbourne | tráva |
22.06.19 | kvalifik. | Polona Hercog | Pauline Parmentier | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | ||
29.04.18 | finále | Pauline Parmentier | Polona Hercog | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
15.02.11 | 1. kolo | Polona Hercog | Pauline Parmentier | 6-72, 7-610, 6-2 | detail zápasu | Bogota | antuka |
Pauline Parmentier form & Polona Hercog form
Pauline Parmentier - posledné zápasy
Paris - antuka | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.02.20 kvalifik. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
26.09.19 štvrťfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.19 2. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Polona Hercog - posledné zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 štvrťfinále | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-3 | detail zápasu |