ZÁPAS
08.03.20 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | W15+H Amiens | antuka |
ŠTATISTIKY
Pauline Demel | Chanel Janssen | |
1. podanie % | 13/37 (35%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 12/13 (92%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/24 (67%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané body celkom | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Pauline Demel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Chanel Janssen | |
0-0 | ||
Pauline Demel | 2-0 | |
3-0 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-15 | ||
Pauline Demel | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Chanel Janssen | |
0-0 | ||
Pauline Demel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Demel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Chanel Janssen | |
0-0 | ||
Pauline Demel | 2-1 | |
3-1 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-0 | ||
Pauline Demel | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Chanel Janssen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
6-1 |
Belgicko
01.04.00, 24 rokov
01.04.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
20.05.00, 23 rokov
20.05.00, 23 rokov
Pauline Demel vs. Chanel Janssen - Vzájomné zápasy
08.03.20 | 1. kolo kval. | Pauline Demel | Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15+H Amiens | antuka |
Pauline Demel form & Chanel Janssen form
Pauline Demel - posledné zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Chanel Janssen - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Daria Shubina | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Wei Zheng | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roesch | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lea Malazdra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu |