ZÁPAS
24.07.17 | kvalifik. | Pauline Courcoux | Marie Cerezo | 4-6, 6-2, 6-0 | Les Contamines | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
04.04.97, 27 rokov
04.04.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
21.07.98, 25 rokov
21.07.98, 25 rokov
Pauline Courcoux vs. Marie Cerezo - Vzájomné zápasy
24.07.17 | kvalifik. | Pauline Courcoux | Marie Cerezo | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | Les Contamines | tvrdý |
Pauline Courcoux form & Marie Cerezo form
Pauline Courcoux - posledné zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Marie Cerezo - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Lena Peyer | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Martina Zara | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Sana Garakani | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-2, 4-6, 17-15 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Patty Schnyder | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Silvia Bordes Caselles | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Karen Barritza | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Kimika Sakata | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu |