USA
28.07.94, 29 rokov
28.07.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kathleen De Rienzo vs. Paulina Czarnik - Vzájomné zápasy
27.02.18 | 1. kolo | Paulina Czarnik | Kathleen De Rienzo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Kathleen De Rienzo form & Paulina Czarnik form
Kathleen De Rienzo - posledné zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Julia Kimmelmann | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Emma Allen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Albuquerque - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Redding - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Landisville - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Paulina Czarnik - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.18 1. kolo | vs. Kathleen De Rienzo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
23.01.18 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amelie Carolin Kurpiers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Kathrin Krueger | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Ann Li | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 6-2 | detail zápasu |