Španielsko
20.11.01, 22 rokov
20.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
23.02.03, 21 rokov
23.02.03, 21 rokov
Paula Ortega Redondo vs. Milan Krish - Vzájomné zápasy
05.02.18 | 2. kolo kval. | Paula Ortega Redondo | Milan Krish | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Manacor | antuka |
Paula Ortega Redondo form & Milan Krish form
Paula Ortega Redondo - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu |
Milan Krish - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Yilin Yan | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Walker | 4-6, 2-3, - Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-74, 6-78 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 7-63, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lara Walker | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 1-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Haram Kim | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Dabin Kim | 2-5, - Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Yafan Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Summer Hupfeld | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Indiya Mcleod | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Olivia Symons | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
19.12.22 1. kolo | vs. Denise Torrealba | 2-6, 0-3, - Milan Krish - skreč | detail zápasu |