ZÁPAS
09.11.18 | semifinále | Paula Ormaechea | Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | Colina | antuka |
ŠTATISTIKY
Paula Ormaechea | Luisa Stefani | |
1. podanie % | 48/60 (80%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/48 (73%) | 24/31 (77%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/12 (67%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 17/49 (35%) | 17/60 (28%) |
Vyhrané body celkom | 60/109 (55%) | 49/109 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Luisa Stefani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-3 | Luisa Stefani | |
0-0, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 4-4 | |
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Luisa Stefani | |
2-2 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Luisa Stefani | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-2 | Luisa Stefani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-3 | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Paula Ormaechea vs. Luisa Stefani - Vzájomné zápasy
09.11.18 | semifinále | Paula Ormaechea | Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Colina | antuka |
Paula Ormaechea form & Luisa Stefani form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Luisa Stefani - posledné zápasy
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Funchal - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-64, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-71, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Katharine Fahey | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bridget Stammel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Constanza Millas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 7-66, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Jada Hart | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Alycia Parks | 6-74, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Christina Mchale | 7-5, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |