ZÁPAS
05.01.14 | kvalifik. | Paula Ormaechea | Anna Schmiedlova | 7-62, 6-1 | Sydney | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Paula Ormaechea | Anna Schmiedlova | |
1. podanie % | 53/75 (71%) | 60/81 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/53 (70%) | 33/60 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/22 (36%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/16 (25%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 40/81 (49%) | 30/75 (40%) |
Vyhrané body celkom | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Paula Ormaechea vs. Anna Schmiedlova - Vzájomné zápasy
19.02.15 | 2. kolo | Anna Schmiedlova | Paula Ormaechea | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Rio de | antuka |
05.01.14 | kvalifik. | Paula Ormaechea | Anna Schmiedlova | 7-62, 6-1 | detail zápasu | Sydney | tvrdý |
Paula Ormaechea form & Anna Schmiedlova form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Anna Schmiedlova - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-2, Anastasija Sevastova - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 5-7, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Mai Hontama | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Julia Riera | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Ana Bogdan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-60, 6-2 | detail zápasu |