ZÁPAS
14.09.19 | semifinále | Paula Ormaechea | Julia Grabher | 6-3, 6-2 | W25 St. | antuka |
ŠTATISTIKY
Paula Ormaechea | Julia Grabher | |
1. podanie % | 39/58 (67%) | 42/67 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/39 (74%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/19 (74%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/67 (46%) | 15/58 (26%) |
Vyhrané body celkom | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Paula Ormaechea | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Julia Grabher | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0 | ||
Paula Ormaechea | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0 | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Julia Grabher | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
5-2 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Paula Ormaechea vs. Julia Grabher - Vzájomné zápasy
16.11.22 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Julia Grabher | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
14.09.19 | semifinále | Paula Ormaechea | Julia Grabher | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 St. | antuka |
Paula Ormaechea form & Julia Grabher form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Julia Grabher - posledné zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
09.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.24 | vs. Clara Tauson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
22.08.23 2. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
27.05.23 finále | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.23 semifinále | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
25.05.23 štvrťfinále | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - skreč | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
14.05.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
12.05.23 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | detail zápasu |