ZÁPAS
09.04.19 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Ferdaous Bahri | 6-1, 6-2 | W25+H Tunis | antuka |
ŠTATISTIKY
Paula Ormaechea | Ferdaous Bahri | |
1. podanie % | 23/35 (66%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/23 (74%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/12 (75%) | 3/20 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ferdaous Bahri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ferdaous Bahri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ferdaous Bahri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ferdaous Bahri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ferdaous Bahri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ferdaous Bahri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Ferdaous Bahri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tunisko
13.06.01, 22 rokov
10 209 $
13.06.01, 22 rokov
10 209 $
Paula Ormaechea vs. Ferdaous Bahri - Vzájomné zápasy
09.04.19 | 1. kolo | Paula Ormaechea | Ferdaous Bahri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25+H Tunis | antuka |
Paula Ormaechea form & Ferdaous Bahri form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Ferdaous Bahri - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Carol Plakk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Valeria Koussenkova | 6-76, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Wiem Boubaker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Emma Martellenghi | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Mahta Khanloo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | - Ferdaous Bahri - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |