ZÁPAS
19.09.16 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Anastassia Pantelic | 6-1, 6-0 | Podgorica | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.06.98, 25 rokov
02.06.98, 25 rokov
Paula Ormaechea vs. Anastassia Pantelic - Vzájomné zápasy
19.09.16 | 1. kolo kval. | Paula Ormaechea | Anastassia Pantelic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Podgorica | antuka |
Paula Ormaechea form & Anastassia Pantelic form
Paula Ormaechea - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Anastassia Pantelic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |