ZÁPAS
25.07.16 | 1. kolo kval. | Paula Mihaela Onita | Francesca Dorothea Ciutescu | 4-6, 7-64, 7-68 | Targu Jiu | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
03.11.00, 23 rokov
03.11.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
14.02.95, 29 rokov
14.02.95, 29 rokov
Paula Mihaela Onita vs. Francesca Dorothea Ciutescu - Vzájomné zápasy
25.07.16 | 1. kolo kval. | Paula Mihaela Onita | Francesca Dorothea Ciutescu | 4-6, 7-64, 7-68 | detail zápasu | Targu Jiu | antuka |
Paula Mihaela Onita form & Francesca Dorothea Ciutescu form
Paula Mihaela Onita - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Iva Daneva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 6-3, 6-72, 10-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-0, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stromova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Sophie Walzl | 6-75, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Tina Vlajic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Adriana Maria Andronache | 2-4, - Paula Mihaela Onita - skreč | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
28.06.18 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Ristic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Laura Tinello | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Raluca Alexandra Grosu | 7-69, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Julie Tringa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Teodora Elena Radu | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 4-6, 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Francesca Dorothea Ciutescu - posledné zápasy
Heraklion - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Harris Caldwell | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-5, - Francesca Dorothea Ciutescu - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Franziska Kommer | 7-67, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Medvedcova | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Anna Maria Procacci | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Mara Vasiliev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Elena Bogdan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Annie Lawrence Taylor | 6-0, 7-5 | detail zápasu |