Holandsko
22.04.98, 25 rokov
22.04.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
19.03.01, 23 rokov
19.03.01, 23 rokov
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia vs. Paula Joukanen - Vzájomné zápasy
02.11.15 | 1. kolo | Paula Joukanen | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia form & Paula Joukanen form
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-4, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - skreč | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Madalena Tanqueiro | Madalena Tanqueiro - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.18 kvalifik. | vs. Chloe Compson | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Catherine Gulihur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yvette Erika Krauss | 3-6, 0-3, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Paula Joukanen - posledné zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Yujiao Che | 1-6, - Paula Joukanen - skreč | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Makela | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
25.07.16 kvalifik. | vs. Svetlana Zdorova | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Andrea Raaholdt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.11.15 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu |