ZÁPAS
29.11.16 | 1. kolo | Paula Cristina Goncalves | Gabriela Ce | 6-4, 6-3 | Santiago | antuka |
ŠTATISTIKY
Paula Cristina Goncalves | Gabriela Ce | |
1. podanie % | 51/77 (66%) | 51/70 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/51 (75%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/26 (35%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 32/70 (46%) | 30/77 (39%) |
Vyhrané body celkom | 79/147 (54%) | 68/147 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Paula Cristina Goncalves vs. Gabriela Ce - Vzájomné zápasy
29.06.19 | semifinále | Paula Cristina Goncalves | Gabriela Ce | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | W25 Tarvisio | antuka |
29.11.16 | 1. kolo | Paula Cristina Goncalves | Gabriela Ce | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Santiago | antuka |
09.06.14 | štvrťfinále | Paula Cristina Goncalves | Gabriela Ce | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Padova | antuka |
07.04.14 | finále | Gabriela Ce | Paula Cristina Goncalves | 1-1, Gabriela Ce - skreč | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
24.10.11 | štvrťfinále | Paula Cristina Goncalves | Gabriela Ce | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Goiania | antuka |
Paula Cristina Goncalves form & Gabriela Ce form
Paula Cristina Goncalves - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Valencia - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Claudia Giovine | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
05.07.19 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
30.06.19 finále | vs. Bianca Turati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.19 semifinále | vs. Gabriela Ce | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.19 štvrťfinále | vs. Tena Lukas | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-75, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
23.06.19 finále | vs. Martina Caregaro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Bianca Turati | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Lombardo | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Georgia Brescia | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Campinas - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Curitiba - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Luisa Stefani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sao - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
21.02.19 1. kolo | vs. Ann Li | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Gabriela Ce - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | detail zápasu |