ZÁPAS
13.08.18 | 2. kolo kval. | Paula Arias Manjon | Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 6-3 | Las Palmas | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Paula Arias Manjon vs. Ekaterina Vishnevskaya - Vzájomné zápasy
13.08.18 | 2. kolo kval. | Paula Arias Manjon | Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Las Palmas | antuka |
Paula Arias Manjon form & Ekaterina Vishnevskaya form
Paula Arias Manjon - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - skreč | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
27.07.23 štvrťfinále | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Ekaterina Vishnevskaya - posledné zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |