ZÁPAS
20.08.12 | kvalifik. | Patrycja Sanduska | Arabela Fernandez-Rabener | 6-4, 4-6, 7-5 | Charleroi | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Patrycja Sanduska vs. Arabela Fernandez-Rabener - Vzájomné zápasy
20.08.12 | kvalifik. | Patrycja Sanduska | Arabela Fernandez-Rabener | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Charleroi | antuka |
21.03.11 | 1. kolo | Arabela Fernandez-Rabener | Patrycja Sanduska | 7-67, 6-2 | detail zápasu | Madrid | antuka |
Patrycja Sanduska form & Arabela Fernandez-Rabener form
Patrycja Sanduska - posledné zápasy
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
05.11.12 kvalifik. | vs. Natalia Ryzhonkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
15.10.12 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
08.10.12 1. kolo kval. | vs. Roxane Vaisemberg | 7-65, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-2, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mont De - antuka | ||||
10.09.12 kvalifik. | vs. Rachel Girard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
03.09.12 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.12 2. kolo | vs. Cindy Burger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleroi - antuka | ||||
20.08.12 2. kolo kval. | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.12 kvalifik. | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.12 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
06.08.12 1. kolo | vs. Tatiana Bua | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
30.07.12 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
23.07.12 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
16.07.12 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
09.07.12 kvalifik. | vs. Eva Hrdinova | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.12 1. kolo | vs. Romina Oprandi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.12 2. kolo kval. | vs. Micaela Moroni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
02.07.12 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
25.06.12 1. kolo | vs. Tamaryn Hendler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.12 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.12 2. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
18.06.12 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
11.06.12 2. kolo kval. | vs. Ema Mikulcic | 6-2, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
11.06.12 kvalifik. | vs. Rocio De La Torre-Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.12 1. kolo kval. | vs. Marie Temin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
28.05.12 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
21.05.12 2. kolo | vs. Miriam Civera Lima | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.12 štvrťfinále | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.12 1. kolo | vs. Olga Arruabarrena Vecino | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Arabela Fernandez-Rabener - posledné zápasy
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - skreč | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
05.10.17 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Caroline Werner | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo | vs. Vivien Klein | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Elena Tokic | Elena Tokic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Xiaoxi Zhao | 2-6, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo | vs. Theo Gravouil | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Corinna Dentoni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
01.12.16 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.16 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Georgia Brescia | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
17.11.16 štvrťfinále | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.16 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 7-5, 6-1 | detail zápasu |