Thajsko
13.12.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Kazachstán
26.03.00, 24 rokov
Thajsko
05.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Čína
10.06.99, 24 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - Vzájomné zápasy
07.10.19 | semifinále | Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted | Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 7-62, 3-6, 10-4 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
Patcharin Cheapchadej form & Zhibek Kulambayeva form
Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted - posledné zápasy
W15 Hua - tvrdý |
14.10.23 finále | vs. Yifan Sun/Jin Zhang | 7-62, 7-5 | | detail zápasu |
13.10.23 semifinále | vs. Laura Cilekova/Ashmitha Easwaramurthi | 3-6, 6-1, 10-6 | | detail zápasu |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Xiaoyan Xue/Jiale Zhang | 6-0, 6-2 | | detail zápasu |
10.10.23 1. kolo | vs. Valery Gynina/Milana Maslenkova | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
W25 Chiang - tvrdý |
08.06.22 1. kolo | vs. Akiko Omae/Peangtarn Plipuech | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
W25 Chiang - tvrdý |
01.06.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori/Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Chiang - tvrdý |
29.04.22 semifinále | vs. Man Ying Maggie Ng/Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 8-10 | | detail zápasu |
28.04.22 štvrťfinále | vs. Kamonwan Buayam/Watsachol Sawatdee | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
27.04.22 1. kolo | vs. Pimrada Jattavapornvanit/Lanlana Tararudee | 3-6, 6-3, 10-2 | | detail zápasu |
W15 Chiang - tvrdý |
21.04.22 štvrťfinále | vs. Catherine Aulia/Talia Gibson | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
19.04.22 1. kolo | vs. Jennifer Luikham/Sathwika Sama | 6-0, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Chiang - tvrdý |
14.04.22 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova/Maria Timofeeva | 6-3, 5-7, 6-10 | | detail zápasu |
13.04.22 1. kolo | vs. Xinyu Gao/Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-75, 11-9 | | detail zápasu |
W25 Chiang - tvrdý |
08.04.22 semifinále | vs. Kyoka Okamura/Peangtarn Plipuech | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
07.04.22 1. kolo | vs. Indy De Vroome/Alexandra Eala | 4-6, 7-5, 10-6 | | detail zápasu |
07.04.22 štvrťfinále | vs. Xinyun Han/Kwan Yau Ng | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
W25 Hua - tvrdý |
11.11.19 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove/Tamarine Tanasugarn | 6-75, 6-75 | | detail zápasu |
W25 Hua - tvrdý |
04.11.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa/Moyuka Uchijima | 1-6, 7-64, 8-10 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
07.10.19 štvrťfinále | vs. Yu-Ting Hsieh/Ya Hsin Lee | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
07.10.19 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 7-62, 3-6, 10-4 | | detail zápasu |
07.10.19 finále | vs. Jia Qi Kang/Tamarine Tanasugarn | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
07.10.19 1. kolo | vs. Nikita Uberoi/Moyuka Uchijima | 7-5, 7-5 | | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka |
01.02.20 finále | vs. Ayaka Okuno/Julyette Steur | 6-4, 1-6, 10-4 | | detail zápasu |
31.01.20 štvrťfinále | vs. Ekaterina Ovcharenko/Nikita Uberoi | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
31.01.20 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun/Andreea Rosca | 2-6, 7-63, 10-2 | | detail zápasu |
30.01.20 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova/Sabrina Rittberger | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
22.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
18.01.20 finále | vs. Ksenia Laskutova/Anna Ureke | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
17.01.20 semifinále | vs. Silvia Njiric/Nina Potocnik | 1-6, 6-4, 10-5 | | detail zápasu |
16.01.20 štvrťfinále | vs. Jiangxue Han/Yixuan Li | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
14.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
14.10.19 1. kolo | vs. Shiho Akita/Ayumi Koshiishi | 6-1, 7-68 | | detail zápasu |
14.10.19 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku/Nikita Uberoi | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Hua - tvrdý |
07.10.19 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black/Lunda Kumhom | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
07.10.19 štvrťfinále | vs. Tamachan Momkoonthod/Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
07.10.19 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted | 6-72, 6-3, 4-10 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
23.09.19 štvrťfinále | vs. Jiaxi Lu/Dan Ni Wang | 2-6, 6-1, 5-10 | | detail zápasu |
23.09.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang/Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
16.09.19 štvrťfinále | vs. Ayaka Okuno/Holly Verner | 6-2, 3-6, 4-10 | | detail zápasu |
16.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 0-6, 6-1, 10-6 | | detail zápasu |
W15 Anning - antuka |
09.09.19 finále | vs. Si Qi Liu/Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
09.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
09.09.19 štvrťfinále | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 2-6, 6-1, 10-8 | | detail zápasu |
09.09.19 semifinále | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-3, 0-6, 10-6 | | detail zápasu |
W15 Xiamen - tvrdý |
18.03.19 1. kolo | vs. Xuliu Sun/Qianqian Zhao | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
28.01.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa/Doga Turkmen | - Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
W15 Antalya - antuka |
14.01.19 semifinále | vs. Vlada Ekshibarova/Julia Stamatova | 6-3, 5-7, 6-10 | | detail zápasu |
14.01.19 1. kolo | vs. Qianxin Kong/Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
14.01.19 štvrťfinále | vs. Diana Demidova/Liubov Demidova | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Jakarta - tvrdý |
16.07.18 štvrťfinále | vs. Sai Chamarthi/Rishika Sunkara | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
16.07.18 semifinále | vs. Mana Ayukawa/Zeel Desai | 6-78, 5-7 | | detail zápasu |
16.07.18 1. kolo | vs. Suzuho Oshino/Yuqi Sheng | 3-6, 6-3, 14-12 | | detail zápasu |