ZÁPAS
10.11.14 | 1. kolo kval. | Pareen Shivekar | Ashmitha Easwaramurthi | 7-65, 7-5 | Mumbai | tvrdý |
ŠTATISTIKY
India
10.09.99, 24 rokov
10.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Pareen Shivekar vs. Ashmitha Easwaramurthi - Vzájomné zápasy
10.11.14 | 1. kolo kval. | Pareen Shivekar | Ashmitha Easwaramurthi | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Mumbai | tvrdý |
Pareen Shivekar form & Ashmitha Easwaramurthi form
Pareen Shivekar - posledné zápasy
W25 Navi - tvrdý | ||||
16.12.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mihika Yadav | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-3, 3-0, Niditra Rajmohan - skreč | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
04.07.19 1. kolo | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Chie Kezuka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Bhopal - tvrdý | ||||
04.03.18 kvalifik. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Rishika Sunkara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Veronika Kapshay | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Shweta Rana | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Aurangabad - antuka | ||||
11.01.16 kvalifik. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
14.12.15 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Raipur - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Hsin-Yuan Shih | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.15 kvalifik. | vs. Simran Kejriwal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lucknow - tráva | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Sneha Padamata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bhopal - tvrdý | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Varunya Chandrashekar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.15 kvalifik. | vs. Sneha Padamata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ashmitha Easwaramurthi - posledné zápasy
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu |