ZÁPAS
18.07.19 | 2. kolo | Olympe Lancelot | Lisa-Maria Moser | 6-3, 6-4 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Olympe Lancelot | Lisa-Maria Moser | |
1. podanie % | 38/60 (63%) | 42/59 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/38 (55%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/22 (41%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 35/59 (59%) | 30/60 (50%) |
Vyhrané body celkom | 65/119 (55%) | 54/119 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lisa-Maria Moser | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Olympe Lancelot | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Lisa-Maria Moser | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olympe Lancelot | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Lisa-Maria Moser | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Olympe Lancelot | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Lisa-Maria Moser | |
0-0 | ||
5-3 | Lisa-Maria Moser | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Olympe Lancelot | 0-0 | |
0-1 | Lisa-Maria Moser | |
0-0, 15-15 | ||
Olympe Lancelot | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lisa-Maria Moser | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Olympe Lancelot | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Lisa-Maria Moser | |
Olympe Lancelot | 4-2 | |
4-3 | Lisa-Maria Moser | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olympe Lancelot | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Lisa-Maria Moser | |
0-0 | ||
6-4 |
Francúzsko
14.05.01, 22 rokov
14.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Olympe Lancelot vs. Lisa-Maria Moser - Vzájomné zápasy
18.07.19 | 2. kolo | Olympe Lancelot | Lisa-Maria Moser | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Olympe Lancelot form & Lisa-Maria Moser form
Olympe Lancelot - posledné zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.20 kvalifik. | vs. Sarah Lisa Aubertin | - | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu |
Lisa-Maria Moser - posledné zápasy
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Betina Stummer | - Lisa-Maria Moser - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Mbali Langa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.18 štvrťfinále | vs. Amy Zhu | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Amy Olivier | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 0-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.18 štvrťfinále | vs. Gabriella Mujan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Soizette Simmons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bukfurdo - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 0-5, - Lisa-Maria Moser - skreč | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
19.08.16 štvrťfinále | vs. Nicole Rottmann | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Eva Nyikos | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.16 štvrťfinále | vs. Martina Trevisan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.16 2. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.16 1. kolo | vs. Janina Toljan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu |