ZÁPAS
07.01.20 | 1. kolo | Olympe Lancelot | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Olympe Lancelot | Alisa Yakimakho | |
1. podanie % | 32/42 (76%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/32 (78%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/10 (50%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/42 (69%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkom | 59/84 (70%) | 25/84 (30%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Olympe Lancelot | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Olympe Lancelot | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-15 | ||
Olympe Lancelot | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Olympe Lancelot | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olympe Lancelot | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alisa Yakimakho | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Olympe Lancelot | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-0 |
Francúzsko
14.05.01, 22 rokov
14.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
17.08.01, 22 rokov
17.08.01, 22 rokov
Olympe Lancelot vs. Alisa Yakimakho - Vzájomné zápasy
07.01.20 | 1. kolo | Olympe Lancelot | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Olympe Lancelot form & Alisa Yakimakho form
Olympe Lancelot - posledné zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
31.08.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.20 kvalifik. | vs. Sarah Lisa Aubertin | - | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu |
Alisa Yakimakho - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu |