ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Olivia Tjandramulia | Han Shi | 6-1, 6-2 | W60 Jinan | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Olivia Tjandramulia | Han Shi | |
1. podanie % | 39/49 (80%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/39 (59%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/10 (70%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkom | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Han Shi | |
Olivia Tjandramulia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Han Shi | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Olivia Tjandramulia | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Han Shi | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Han Shi | |
0-0, 15-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Han Shi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Han Shi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Olivia Tjandramulia | 2-2 | |
0-0, 0-15, A-40 | ||
3-2 | Han Shi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Han Shi | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olivia Tjandramulia vs. Han Shi - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Olivia Tjandramulia | Han Shi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W60 Jinan | tvrdý |
Olivia Tjandramulia form & Han Shi form
Olivia Tjandramulia - posledné zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Han Shi - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 2-1, Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Tereza Valentova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Brandy Walker | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Paola Lopez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daria Saville | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 0-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Lanlana Tararudee | 7-61, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 3-0, Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 5-7, 3-6 | detail zápasu |