ZÁPAS
22.08.17 | 1. kolo | Olga Saez Larra | Lena Greiner | 7-5, 6-2 | Braunschweig | antuka |
ŠTATISTIKY
Olga Saez Larra | Lena Greiner | |
1. podanie % | 28/48 (58%) | 36/58 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkom | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
27.11.00, 23 rokov
27.11.00, 23 rokov
Olga Saez Larra vs. Lena Greiner - Vzájomné zápasy
22.08.17 | 1. kolo | Olga Saez Larra | Lena Greiner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
Olga Saez Larra form & Lena Greiner form
Olga Saez Larra - posledné zápasy
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 kvalifik. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Lena Greiner - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detail zápasu |