ZÁPAS
02.02.17 | štvrťfinále | Olga Doroshina | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-0 | Almaty | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Olga Doroshina | Ekaterina Kazionova | |
1. podanie % | 24/40 (60%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/24 (71%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olga Doroshina vs. Ekaterina Kazionova - Vzájomné zápasy
05.04.17 | 1. kolo | Olga Doroshina | Ekaterina Kazionova | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Istanbul | tvrdý I. |
02.02.17 | štvrťfinále | Olga Doroshina | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Almaty | tvrdý I. |
Olga Doroshina form & Ekaterina Kazionova form
Olga Doroshina - posledné zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.21 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | - | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - skreč | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.19 štvrťfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
14.12.19 semifinále | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 štvrťfinále | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Ekaterina Kazionova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |