INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olga Brozda vs. Iveta Dapkute - Vzájomné zápasy
20.10.08 | 2. kolo | Olga Brozda | Iveta Dapkute | 7-5, 6-2 | detail zápasu | St.Cugat | antuka |
Olga Brozda form & Iveta Dapkute form
Olga Brozda - posledné zápasy
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
24.05.19 štvrťfinále | vs. Safiya Carrington | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Kriti Williams | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-1, 3-6, - Olga Brozda - skreč | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Katharina Lehnert | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.15 štvrťfinále | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Alexandra Viktorovitch | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.15 štvrťfinále | vs. Kelly Versteeg | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Klara Alenas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
10.08.15 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.15 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.15 kvalifik. | vs. Chiara Arcangeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.15 1. kolo | vs. Julia Fisch | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sobota / - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Katharina Lehnert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Yuuki Tanaka | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zielona Gora - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Sandra Jamrichova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
04.05.15 2. kolo | vs. Maria-Fernanda Alves | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Iveta Dapkute - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - skreč | detail zápasu |