Olesya Pervushina vs. Valeriya Pogrebnyak 19.01.2017

Olesya Pervushina vs. Valeriya Pogrebnyak 19.01.2017 - Antalya - porovnanie

ZÁPAS

19.01.172. koloOlesya Pervushina Valeriya Pogrebnyak 6-4, 6-3 Turkey Antalya antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Olesya Pervushina
Rusko
29.04.00, 18 rokov




768
21
41 564 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.08.98, 20 rokov




895
12
15 833 $
Valeriya Pogrebnyak
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Olesya Pervushina vs. Valeriya Pogrebnyak - Vzájomné zápasy

19.01.172. koloOlesya PervushinaValeriya Pogrebnyak6-4, 6-3 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Olesya Pervushina - posledné zápasy

India Pune - tvrdý
11.12.17
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova6-711, 4-6 prehradetail zápasu
India Pune - tvrdý
07.11.17
1. kolo
vs. Deniz Khazaniuk4-6, 2-6 prehradetail zápasu
China Liuzhou - tvrdý
26.10.17
2. kolo
vs. Yuxuan Zhang6-2, 0-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.10.17
1. kolo
vs. Ankita Raina6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
16.10.17
1. kolo
vs. Yulia Putintseva5-7, 1-6 prehradetail zápasu
France Cherboug En - tvrdý I.
13.10.17
štvrťfinále
vs. Tess Sugnaux6-3, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.10.17
2. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-1, 6-77, 7-5 výhradetail zápasu
10.10.17
1. kolo
vs. Lou Adler6-2, 6-4 výhradetail zápasu
09.10.17
kvalifik.
vs. Alice Robbe6-0, 6-1 výhradetail zápasu
France French Open - antuka
07.06.17
3. kolo
vs. Claire Liu3-6, 3-6 prehradetail zápasu
05.06.17
2. kolo
vs. Daniela Vismane6-2, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
04.06.17
1. kolo
vs. Jule Niemeier7-60, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
Spain La Bisbal - antuka
16.05.17
1. kolo
vs. Estrella Cabeza-Candela3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
03.05.17
2. kolo
vs. Mihaela Buzarnescu0-6, 6-1, 2-6 prehradetail zápasu
02.05.17
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Uzbekistan Karshi - tvrdý
27.04.17
štvrťfinále
vs. Nigina Abduraimova3-6, 6-3, 6-73 prehradetail zápasu
26.04.17
2. kolo
vs. Freya Christie6-2, 7-5 výhradetail zápasu
25.04.17
1. kolo
vs. Komola Umarova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
06.04.17
2. kolo
vs. Olivia Rogowska6-3, 3-6, 6-74 prehradetail zápasu
05.04.17
1. kolo
vs. Georgina Garcia-Perez7-5, 3-6, 7-62 výhradetail zápasu
03.04.17
1. kolo kval.
vs. Zoi Meers6-1, 6-0 výhradetail zápasu
03.04.17
kvalifik.
vs. Kimberley Zimmermann6-1, 7-63 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
30.03.17
2. kolo
vs. Bianca Vanessa Andreescu3-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.03.17
1. kolo
vs. Lina Gjorcheska7-62, 6-4 výhradetail zápasu
27.03.17
2. kolo kval.
vs. Martina Biagianti6-1, 6-3 výhradetail zápasu
27.03.17
kvalifik.
vs. Ekaterine Gorgodze4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
22.03.17
1. kolo
vs. Daniela Hantuchova3-6, 6-76 prehradetail zápasu
20.03.17
kvalifik.
vs. Cristina Bucsa6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
15.03.17
2. kolo
vs. Stefania Rubini4-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.03.17
1. kolo
vs. Iva Primorac6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Valeriya Pogrebnyak - posledné zápasy

Russia Moscow - antuka
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Chikalkina5-7, - Valeriya Pogrebnyak - skrečprehradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
22.08.18
2. kolo
vs. Daria Kruzhkova1-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Aleksandra Kulik6-4, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
15.08.18
2. kolo
vs. Kamilla Rakhimova2-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Yulia Kulikova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
06.08.18
1. kolo
vs. Alena Fomina7-61, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Finland Savitaipale - antuka
01.08.18
1. kolo
vs. Daria Kuczer6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Poland Torun - antuka
25.06.18
kvalifik.
vs. Joana Eidukonyte3-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Alicja Formella6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Kaltenkirchen - antuka
20.06.18
1. kolo
vs. Anna Gabric4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
11.06.18
1. kolo
vs. Viktoriya Kanapatskaya3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Melis Sezer4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Nonna Kurginyan6-4, 4-3, - Valeriya Pogrebnyak - skrečprehradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Karolina Cechova3-6, 1-4, - Valeriya Pogrebnyak - skrečprehradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
08.04.18
1. kolo kval.
vs. Sevil Yuldasheva2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Sofya Treshcheva2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
28.02.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Polina Monova4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
15.01.18
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Trashchenko0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
21.11.17
1. kolo
vs. Aleksandra Efremova4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Finland Helsinki - tvrdý I.
15.11.17
2. kolo
vs. Karine Sarkisova6-3, 1-6, 6-75 prehradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Valeriya Yushchenko7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
01.11.17
1. kolo
vs. Andrea Ka1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
26.10.17
2. kolo
vs. Mirjam Bjorklund2-6, 1-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Paulina Wulcan6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia Batumi - tvrdý
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Lana Kentchiashvili6-3, 1-2, - Valeriya Pogrebnyak - skrečprehradetail zápasu
Poland Mragowo - antuka
30.08.17
2. kolo
vs. Monika Kilnarova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Dorota Szczygielska6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Poland Mragowo - antuka
24.08.17
2. kolo
vs. Joana Eidukonyte3-6, 1-6 prehradetail zápasu
23.08.17
1. kolo
vs. Nina Furmaniak6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<