Srbsko
19.05.01, 22 rokov
19.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tina Vlajic vs. Oleksandra Oliynykova - Vzájomné zápasy
30.10.18 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Tina Vlajic | 6-72, 6-0, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Tina Vlajic form & Oleksandra Oliynykova form
Tina Vlajic - posledné zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.20 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-62, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Andjelka Andric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |