ZÁPAS
29.06.18 | štvrťfinále | Oleksandra Oliynykova | Shaline-Doreen Pipa | 6-2, 6-2 | Alkmaar | antuka |
ŠTATISTIKY
Oleksandra Oliynykova | Shaline-Doreen Pipa | |
1. podanie % | 33/47 (70%) | 49/62 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/33 (55%) | 20/49 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/14 (86%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/62 (58%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkom | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-2 | |
Oleksandra Oliynykova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Shaline-Doreen Pipa | |
Oleksandra Oliynykova | 0-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
Oleksandra Oliynykova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
13.03.99, 25 rokov
13.03.99, 25 rokov
Oleksandra Oliynykova vs. Shaline-Doreen Pipa - Vzájomné zápasy
29.06.18 | štvrťfinále | Oleksandra Oliynykova | Shaline-Doreen Pipa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Alkmaar | antuka |
Oleksandra Oliynykova form & Shaline-Doreen Pipa form
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Shaline-Doreen Pipa - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |