INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Darya Astakhova vs. Oleksandra Oliynykova - Vzájomné zápasy
17.09.20 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Darya Astakhova | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | All Lower | antuka |
09.05.19 | 2. kolo | Darya Astakhova | Oleksandra Oliynykova | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
15.11.18 | 2. kolo | Oleksandra Oliynykova | Darya Astakhova | 3-2, Oleksandra Oliynykova - skreč | detail zápasu | Heraklion | antuka |
08.11.18 | 2. kolo | Darya Astakhova | Oleksandra Oliynykova | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Darya Astakhova form & Oleksandra Oliynykova form
Darya Astakhova - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Oleksandra Oliynykova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |